Asfaltové směsi

BOHEMIX® je za studena aplikovaná jednosložková asfaltová směs určená k lokálním opravám asfaltových a betonových komunikací všech tříd bez nutnosti revize. Lze ji aplikovat za mrazu, vlhka i přímého slunečního záření. Místo opravy lze okamžitě uvolnit k silničnímu provozu a má dlouhou životnost. Směs lze volně skladovat po dobu min. 24 měsíců. BOHEMIX® je ekologický výrobek bez obsahu rozpouštědel.

BOHEMIX® využívá prach a okolní nečistoty k urychlení procesu vlastního vytvrzení. Vzhledem k tomu, že k aktivaci tohoto procesu dojde až vlivem mechanického zatížení, lze BOHEMIX® volně skladovat minimálně 2 roky, aniž by došlo ke ztrátě jeho vlastností a kvality. K dalším parametrům, které BOHEMIX® charakterizují, patří rychlá, permanentní a vůči vodě rezistentní oprava. Postupem času se spojí s okolním materiálem a vytvoří homogenní obraz. Působením BOHEMIXu® dojde na okrajích výtluku k reaktivaci původního asfaltu, čímž odpadá náročné a nákladné utěsňování spár.OECOPHALT KMG je za studena zpracovatelná asfaltová směs na bázi emulzního pojiva. Jedná se o ekologický výrobek bez obsahu solventů.

Použití:

  • oprava výtluků, výmolů a překopů
  • opravy do 1 m2 a tloušťky 100 mm ve dvou vrstvách

Ve zkratce:

  • použitelná za každého počasí
  • cenově dostupná a výhodná
  • šetrná k životnímu prostředí
  • ručně zpracovatelná za studena

Spotřeba materiálu je při tloušťce vrstvy 1 cm zhruba 25 kg / m2.

Zpracovává se za studena pomocí běžně dostupného nářadí (koště, hrábě, lopata, pěch).

Do vyčištěného výtluku vysypat požadované množství směsi, rozprostřít a zhutnit cca 1 cm nad okolní povrch. Opravené místo je ihned po opravě pojízdné. Směs zůstává plastická po dobu 2-3 dní.