NANO PĚNA AUTO-MOTO

NANO PĚNA AUTO-MOTO

250 ml

výrobce: NANO SERVICE

Běžná cena: 370 Kč
Cena bez DPH: 289 Kč
Cena s DPH: 350 Kč

 

Nano pěna auto-moto

 • čistící a současně impregnační pěna na principu moderní nanotechnologie
 • čistí, leští, impregnuje (vytváří nanovrstvu) a konzervuje lakované povrchy, chrom, skla i plexi motorových vozidel - vše v jednom kroku
 • dlouhodobě chrání ošetřené povrchy proti vodě, špíně, mastnotě, hmyzu, soli, pylu a odpuzuje prach i nečistoty
 • pro velmi snadné průběžné čištění a lesk vozidla ošetřeného Nanopěnou stačí omývání obyčejnou vodou a otření jemnou utěrkou, zcela bez čistící chemie a konzervačních prostředků

 POSTUP APLIKACE:

 • nanopěnu auto-moto aplikujte na suchý povrch karoserie (i běžně ušpiněný) bez hrubých nečistot, při teplotách vyšších než 5°C
 • po protřepání nastříkejte na část plochy maximálně 0,5x0,5m, rozprostřete do slabé souvislé vrstvy a nechte 0,5 minuty působit
 • ještě před zaschnutím rozleštěte krouživými pohyby hadrem/utěrkou (ne mikrovlákno)
 • vyleštěnou plochu ponechte 20 - 60 minut v klidu ve stínu a suchu bez doteků rukou apod
 • poté se dostaví impregnační efekt, který potrvá 2-4 měsíce podle podmínek a způsobu užívání vozidla
 • mytí v kartáčových myčkách a agresivní chemie zkrátí životnost impregnace
 • neaplikujte na gumu a nelakované plasty
 • jedna Nanopěna vystačí k ošetření celého automobilu běžné velikosti, včetně ošetření vnitřní strany čelního skla

 

 

PRO MOTOCYKLY

Čištění, obnovení lesku a ochrana laku i chromu je ideální prostředí pro Nanopěnu. Opravdu stačí stroj vyčistit jednou, dvakrát za sezónu a po zbytek času jen ošetřené plochy občas otřít, nebo opláchnout slabým proudem vody a budou dokonale vyleštěné.

Nezáleží na tom, jaký máte typ motocyklu - na každém je celá řada hladkých povrchů, kterou je potřeba udržovat, nebo kde přijde vhod efekt snadného čištění - i hrubou nečistotu stačí z povrchu ošetřeného Nanopěnou opláchnout vodou. Dokonce i mušky posbírané za jízdy stačí při zastávce jen otřít a motorka je jako nová.

Velkou výhodou je, že pro kompletní vyčištění i hrubě ušpiněné motorky stačí jen Nanopěna a hadřík. Není třeba platit za další čističe, dokonce není potřeba ani voda! Nano částice obnoví barvu i lesk a navíc po samotném vyčištění zformují ochrannou vrstvu, která přináší efekt snadného čištění - ošetřenou plochu stačí po dobu několika měsíců, v závislosti na opotřebení, lehce otírat jen vlhkým hadříkem pro dokonalé vyleštění.

Nalesteny-motocykl 

 

PRO AUTA

Nanopěna je ideální čistící a konzervační prostředek především pro starší autolaky, kterým navrací hluboký lesk a zároveň ve velké míře zabraňuje jejich postupné degradaci. Impregnační efekt Nanopěny má životnost zhruba čtvrt roku, v závislosti na způsobu užívání vozidla.

Nanopěna zcela nahrazuje dřívější namáhavé mytí auta a následné voskování, které, když má k něčemu být, je velmi náročné, i nákladné. Místo toho všeho času, vody a potu, stačí jednoduše bez kapky vody nastříkat Vaši Nanopěnu na lak, nechat ji půlminuty aktivně pěnit a setřít suchým hadříkem. V tu chvíli uvidíte lak svého vozu v lepším stavu, než když byl nový. A díky následné ochraně nano-impregnací udržíte lak auta, i chromové a lesklé plastové doplňky čisté snadným otřením vlhkým hadrem. Vaše auto bude vypadat i o řadu let mladší.

Na obrázku vidíte, co dokáže Nanopěna i se zašlým vrakem.

Nanopena-ozivi-lak-auta  

 

Bydlíte-li v pátém patře a vaše auto, které chcete mít každý den před výjezdem čisté, parkujete na ulici bez možnosti čistit jej chemií a množstvím vody - potom je Nanopěna pro vás ideálním pomocníkem. Pro vyčištění auta pomocí Nanopěny nepotřebujete ani kýbl s vodou, stačí samotná Nanopěna a suchý hadr. Po nanesení aktivně uvolní nečistoty z laku i skel. Rozleštěním Nanopěny vytvoříte na povrchu auta neviditelnou superhladkou ochrannou nano-vrstvu, které se nemohou nečistoty pevně přichytit. Díky tomu vám v příštím čtvrt roce bude pro udržování efektního lesklého povrchu auta stačit jen ráno si doma namočit hadřík, kterým jednoduše přejedete veškerý lak i skla. Nečistoty se nemají na nano-povrchu čeho držet  a proto jdou neuvěřitelně snadno setřít, aniž byste poškrábali lak. Za dvě minuty vyjíždíte s nádherně se lesknoucím autem.

 

 

zboží v e-shopu: 510 e-shop systém banan.cz

Kontakt

StarBel s.r.o.

Na Předělu 1186/6

724 00  Ostrava-Stará Bělá

 

 

info@starbel.cz

GSM: +420 774 740 442

Důležité informace

 

Doprava a platba

Obchodní podmínky

 

 

Odstoupení od smlouvy